ریپورتاژ خبری

دوره های آموزشی اسکین کر و پاکسازی صورت

شرکت در دوره های آموزشی اسکین کر و پاکسازی صورت، برای افرادی که به این حوزه علاقه‌مند هستند، می تواند بسیار مفید و تاثیرگذار باشد.

زیرا می توانند با کسب مهارت در این زمینه اقدام به تاسیس سالن های زیبایی و شروع کسب و کاری جدید داشته باشند. اگر شما هم جزو همین دسته از افراد هستید، می توانید تا انتهای مقاله با ما همراه شوید تا با شناخت و آگاهی نسبی، در این راه قدم بردارید.

اولین نکته‌ ای که باید به آن توجه کنید این است که به دنبال آکادمی هایی در این زمینه باشید که به آموزش فیشیال صورت به صورت تخصصی و کاملا حرفه ای می پردازند. آموزشگاه های زیادی در این زمینه فعال هستند اما همه ی آن ها کیفیت بالایی ندارند و عملکرد مناسبی ارائه نمی دهند. به همین منظور آکادمی اسکین کر سودی در خدمت شما است تا با برگزاری دوره پاکسازی پوست و دوره آموزشی جوانسازی صورت به بهترین شکل ممکن شما را به یک فرد متخصص در این زمینه تبدیل کند و بتوانید بعد از شرکت در دوره های آموزشی اسکین کر و پاکسازی صورت، کسب و کار خود را آغاز کنید.

دوره پاکسازی پوست توسط بهترین مدرس

آکادمی اسکین کر سودی به مدیریت سودابه بیطرفان به برگزاری دوره پاکسازی پوست می پردازد، که مدرس این دوره ها نیز شخص سودابه بیطرفان می باشد.

سودابه بیطرفان بهترین مدرس در این زمینه است زیرا سابقه ی ۵ سال آموزش در حوزه ی پاکسازی پوست را دارا است و علاوه بر این دارای مدرک های معتبر و با ارزشی مانند: مدرک پاکسازی پوست فنی و حرفه‌ ای، مدرک پداگوژی فنی و حرفه ای، مدرک دستیار پزشکی پوست و مو از مرکز علمی و کاربردی و فام و مدرک مدرس پوست و مو از مرکز علمی و کاربردی فام می باشد.

تمام این عوامل نشان می‌ دهند که سودابه بیطرفان یک فرد کامل متخصص، با آگاهی و دانش بالا در حوزه ی آموزش فیشیال صورت می باشد و آکادمی اسکین کر سودی به مدیریت این شخص یک آکادمی معتبر در تهران به حساب می‌ آید.

شما می توانید برای شرکت در دوره های آموزشی اسکین کر و پاکسازی صورت به این آکادمی مراجعه کنید. فرقی نمی‌ کند که در کدام شهر ایران ساکن هستید، می توانید از هر جای کشور به این آکادمی مراجعه کنید و بعد از شرکت در کلاس های آکادمی، از مدرک با ارزش آن بهره ی لازم را ببرید و کسب و کار خود را آغاز کنید.

انواع دوره پاکسازی پوست:

دوره پاکسازی پوست دارای انواع مختلفی می باشد و افراد می توانند طبق سلیقه ی خود و بر اساس علاقه ای که دارند در هر یک از این دوره‌ ها شرکت کنند. انواع دوره های پاکسازی پوست عبارتند از:

 • آموزش فیشیال صورت
 • میکرودرم یا پیلینگ
 • میکرونیدلینگ
 • اتوی صورت یا التراسونیک
 • آماده سازی پوست مراجعه کننده
 • هیدراتاسیون پوست
 • مشاوره ی پوست
 • ماساژ صورت
 • رفع اسکار های پوست
 • آبرسانی پوست
 • لیفت و جوانسازی پوست
 • رفع انواع جوش
 • ساختن ماسک و لایه بردار
 • شناخت انواع پوست

هریک از دوره های ذکر شده، کاملا کاربردی و دارای بازار کار می باشند. اما همه چیز به شخص شما بستگی دارد. تا بتوانید بر اساس سلیقه، علاقه، روحیه و مهارت خود، در هر کدام از این دوره ها شرکت کنید و از آموزش های لازم، بهره ی کافی ببرید.

تفاوت فیشال صورت و پاکسازی پوست

تفاوت فیشال صورت و پاکسازی پوست:

در روند آموزش فیشیال پوست و دوره پاکسازی پوست، بعد از آموزش های لازم به این سطح از آگاهی می رسید که فیشیال پوست و پاکسازی پوست دو امر کاملاً متفاوت هستند. اما شاید بسیاری از افراد تصور کنند که فیشیال و پاکسازی یک اقدام مشترک می باشند در صورتی که این چنین نیست.

فیشیال باعث بازگرداندن خاصیت ارتجاعی پوست می شود و به مبارزه با انواع لکه ها و جای جوش روی پوست می پردازد و باعث می شود که پوست جوان تر به نظر برسد و یک روش غیر تهاجمی یا بدون ضرر در زمینه ی جوانسازی پوست به حساب می آید.

پاکسازی یک روش حرفه ای برای از بین بردن آلودگی های روی سطح پوست می باشد و بهتر از هر دو هفته یا سه هفته یکبار آن را انجام دهید. زیرا تکرار مکرر پاکسازی، ممکن است باعث ایجاد خشکی و التهاب روی سطح پوست شود و ph پوست را تا حد  زیادی کاهش دهد.

هوای آلوده، آرایش زیاد و تغذیه ی نامناسب باعث آلوده شدن سطح پوست می شوند و با انجام پاکسازی میتوان این آلودگی ها را از بین برد. انجام پاکسازی باعث می شود که جوش های جدید روی صورت به وجود نیاید و چربی پوست را کنترل می‌ کند. اما فیشیال پوست به از بین بردن جای جوش و لک ها کمک می کند و پوست را درخشان تر و روشن تر خواهد کرد.

دوره آموزشی جوانسازی پوست در بهترین آموزشگاه

برای شرکت در دوره های آموزشی اسکین کر و پاکسازی صورت، باید به دنبال یک آموزشگاه معتبر در این زمینه باشید، تا با شرکت در کلاس های آموزشگاه مورد نظر به تخصص بالا در این زمینه دست پیدا کنید.

دوره آموزشی جوانسازی صورت یکی از دوره های پر طرفدار به حساب می‌ آید که شرکت در آن و گرفتن مدرک آن افراد را به سرعت وارد بازار کار خواهد کرد. این مسئله موجب شده است که اکثر دختران جوان و بانوان علاقه‌مند به حوزه ی زیبایی، اقدام به شرکت در دوره آموزشی جوانسازی صورت داشته باشند.

در همین راستا آکادمی اسکین کر سودی که در استان تهران قرار دارد، با ارائه ی کلاس های آموزشی در زمینه ی زیبایی و پاکسازی پوست، در خدمت تمام هنرجویان در سراسر کشور می باشد و بهترین آموزشگاه در این زمینه به حساب می‌ آید. زیرا مدرس این آموزشگاه فردی است که دارای تخصص تجربه و مدارک معتبر در این زمینه است.

هنرجویان با شرکت در کلاس های آموزشگاه اسکین کر سودی می‌ توانند در انتهای آموزش یک فرد کاملاً ماهر تبدیل شوند و سودابه بیطرفان با بررسی عملکرد این افراد روی مدل، کار آن ها را زیر نظر می‌ گیرد و کمک می‌ کند که هنرجو به عنوان یک فرد متخصص در این زمینه وارد بازار کار شود.

سودابه بیطرفان مولف چندین کتاب با ارزش در حوزه ی پوست و پاکسازی آن می باشد. کتاب هایی مانند: سیر تا پیاز پوست، میکرونیدلینگ یا خون و خون ریزی و… به بهترین شکل ممکن با قلم روان و آگاه سودابه بیطرفان تألیف شده اند که می توانید در تکمیل فرایند یادگیری و شرکت در دوره های آموزشی اسکین کر، از این کتاب ها نیز استفاده داشته باشید.

ویژگی های بهترین آموزشگاه اسکین کر:

ویژگی های بهترین آموزشگاه اسکین کر

همانطور که گفته شد، آموزشگاه های زیادی وجود دارند که به برگزاری دوره آموزشی جوانسازی صورت، دوره پاکسازی پوست و موارد این چنینی می‌ پردازند. اما در میان تمام این آموزشگاه ها قصد داریم که ویژگی‌ های بهترین آموزشگاه اسکین کر را با یکدیگر مرور کنیم تا با آگاهی از این ویژگی ها به شناخت بهتری نسبت به بهترین آموزشگاه اسکین کر، دست پیدا کنیم.

 1. بهره بردن از مدرسین متخصص، با دانش و با تجربه در حوزه ی اسکین کر
 2. صبر و حوصله ی بالای کارکنان آموزشگاه
 3. محیط زیبا و دیدنی
 4. استفاده از مواد مرغوب برای آموزش، مانند: ماسک ها و اسکراب های برند و با کیفیت
 5. انجام آموزش بر اساس جدیدترین متد های روز دنیا
 6. ارائه ی مدرک معتبر که قابلیت اشتغال برای هنرجو را دارا باشد
 7. برگزاری کلاس ها در محیطی آرامش بخش
 8. ذکر تمام نکات و موارد جزئی در روند آموزش
 9. برخورد صحیح با هنرجو
 10. درک هنرجو های تازه کار

بازار کار اسکین کر و پاکسازی پوست:

بسیاری از افرادی که قصد شرکت در دوره هایی مانند دوره پاکسازی پوست، دوره آموزش فیشیال صورت و… را دارند، در وهله‌ ی اول به بازار کار این حوزه فکر می‌ کنند و از این نظر تمامی جوانب را بررسی می‌ کنند.

به همین منظور باید بگوییم؛ از آن جایی که امروزه اکثر افراد به زیبایی اهمیت زیادی می دهند و در این زمینه هزینه می‌ کنند، این اطمینان را به شما می دهیم که با شرکت در این دوره ها می توانید یک شغل با منبع درآمد بالا برای خود دست و پا کنید.

اما لازمه ی چنین موفقیتی شرکت در کلاس های یک آموزشگاه معتبر می‌ باشد، که با ارائه ی یک مدرک معتبر و با آموزش های اصولی شما را به این حد از تخصص برساند.

مطمئن باشید که اگر در یک آموزشگاه معتبر مانند آموزشگاه اسکین کر سودی به شرکت در دوره آموزشی جوانسازی صورت بپردازید، قطعاً آینده ای روشن و موفقیت آمیز در انتظار شما خواهد بود و با یک مدرک با ارزش می توانید کسب و کار خود را شروع کنید.

بازار کار این شغل شامل مواردی مانند: حضور در کلینیک های زیبایی مختلف صورت، حضور در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی و حتی تاسیس یک کلینیک زیبایی پوست، به صورت کاملاً شخصی می باشد.

حتی بعد از گذشت چند سال می توانید به صورت کاملاً شخصی اقدام به تاسیس یک آموزشگاه در زمینه اسکین کر داشته باشید.

لازمه ی رسیدن به چنین اهداف روشن و با ارزشی، فقط و فقط تلاش، یادگیری و شرکت در کلاس های مناسب، با مدرسین متخصص، می باشد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا